Nebyty | Architekt Olomouc, Praha 6, pro byty, domy, nebytové prostory


Nebyty

Nebyty, neboli nebytové prostory, jsou specifickou oblastí architektury. Plánujete přestavět půdu na ateliér? Potřebujete ze sklepa udělat zkušebnu nebo studio? Začínáte podnikat a potřebujete kancelářské prostory? Nebo hodláte jako podnikatelský záměr stavět třeba myčku pro auta? S tím vším máme zkušenosti a rádi vám budeme k službám.

Reference

Přestavba sklepa na ateliér Vlastislavova, Praha 4

Přestavba sklepa na ateliér v pražských Nuslích

Přestavba sklepních prostor na umělecký ateliér. Původně potemnělé prostory nuselského sklepa dostaly nový charakter a našly skvělé využití.

›› Technické údaje

 

Přestavba sklepa na ateliér Zborovská, Praha 5

Přestavba sklepa na ateliér na pražském Smíchově

Další efektivní přeměna sklepních prostor na užitečné místnosti. Budovali jsme sklepní ateliér. Sanace odkryly nebývalou krásu poctivého zdiva a přírodního kamene, která se skrývala pod nánosy špíny a nepořádku. Objevil se nečekaný genius loci.

›› Technické údaje

 

Rekonstrukce vinárny Viola, Národní, Praha 1

Rekonstrukce umělecké vinárny Viola na pražské Národní třídě

Sympatický projekt rekonstrukce významné pražské umělecké vinárny Viola. Poetická vinárna na pražské Národní třídě představuje už po desetiletí středobod pražské bohémy.

›› Technické údaje

 

Sál pro přednáškovou činnost, Trhové Sviny

Přednáškový sál v Trhových Svinech

Stavba moderní přednáškové auly v jihočeském městě Trhové Sviny. Realizace plnohodnotné novostavby byla prováděna metodou tzv. rychlovýstavby, spočívající ve zjednodušení některých stavebních procesů.

›› Technické údaje

 

Nákupní středisko, Sedlčany

Realizace nákupního střediska v Sedlčanech

Realizace novostavby nákupního střediska v Sedlčanech. Stavba podle architektonického projektu, který samozřejmě respektoval všechny požadavky zadavatele.

›› Technické údaje

 

Sál pro přednáškovou činnost, Sázava

Projekt přednáškového sálu v Sázavě

Projekt veřejně vzdělávací přednáškové haly v Sázavě, postavené nedaleko známých skláren. Sál je určen pro posluchače ze Sázavy a okolí.

›› Technické údaje

 

Sál pro přednáškovou činnost, Ruská, Litvínov

Realizace přednáškového sálu v Litvínově

Přestavba staré prodejny v bývalém Horním Litvínově. Na základě projektu vznikl přednáškový sál pro širokou veřejnost. Nemovitost byla kompletně rekonstruována, místo starých regálů na zboží byl sál osazen pohodlnými sedačkami.

›› Technické údaje