Architektonické návrhy a realizace půdní vestavby


Půdní vestavby

Architektonické návrhy a stavební projekty pro půdní vestavby. Ze zaprášené půdy vykouzlíme půdní vestavbu či užitné podkroví

renovace půdní vestavby

Možná i vaše půdní prostory zatím zahálejí. Zaprášená a zakrámovaná stará půda, ukrytá za těžkými a vrzajícími dveřmi s vrstvou pavučin. Neutěšené podkroví s hromadou nepotřebných předmětů, trámy krovu chycené plísní. A přitom stačí tak málo, aby vám přestavba půdy zajistila ekonomicky i prostorově účelnou půdní vestavbu.

Bydlení v podkroví může patřit k těm nejprestižnějším. Kombinuje v sobě romantiku, eleganci a neotřelost. Atypická zákoutí zajišťují absolutní architektonickou originalitu. Dřevěné podkrovní rámy dodávají podkroví estetiku a přirozenost. Výhled z oken přímo do nebe rozjasní nejeden všední den.

Půdní vestavba, to je byt či kancelář v podkroví

rekonstrukce podkroví

S plánováním i realizací projektu pro podkrovní bydlení vám rádi pomůžeme. Díky trojrozměrnému počítačovému zobrazení 3D vám také můžeme dopředu ukázat, jak bude půdní vestavba pro vaše půdní prostory vypadat.

Nejste si jisti, zda je vaše půda pro půdní vestavbu vhodná? Spojte se s námi a možná budete překvapeni, kolik skrytých možností v sobě vaše stará půda ukrývá.

Využijeme pro váš prospěch zkušenosti z našich dosavadních úspěšných realizací projektů pro půdní vestavby. Kontaktujte nás.

Věnujeme se také samostatnému projektování bytových domů.Reference

Půdní vestavba K Lánu, Praha 6 – Vokovice

Realizace půdní vestavby v pražských Vokovicích

Úspěšná přestavba dlouhodobě nevyužitých půdních prostor. Vytvořili jsme plnohodnotné podkrovní místnosti. Renovace podkroví staršího činžovního domu v pražských Vokovicích zajistila majiteli domu nečekané, široce využitelné prostory.

›› Technické údaje

 

Půdní vestavba, Americká, Praha 2

Realizace půdní vestavby na pražských Vinohradech

Realizace půdní vestavby v pražské bytové čtvrti Vinohrady. Domy se stářím okolo 100 let jsou ideálním učebnicovým příkladem, jak zásadně se může nevzhledná a nevyužívaná půda změnit z hlediska estetiky i využitelnosti.

›› Technické údaje

 

Půdní vestavba, Rybná, Praha 1

Půdní vestavby v historické části Prahy

Realizovaný stavební projekt rekonstrukce a přestavby staré půdy v historickém domě. Vzniklá půdní vestavba poskytuje nové komfortní možnosti, je bude možné nemovitost efektivně využívat.

›› Technické údaje

 

Půdní vestavba, Lindnerova, Praha 8

Půdní vestavba v pražské Libni

Realizace účinné přestavby podkrovních prostor v libeňském činžovním domě.

›› Technické údaje

 

 

Půdní vestavba a nástavba, Na Neklance, Praha 5

Půdní vestavba a nástavba v domě na pražském Smíchově

Účelem projektu bylo zvýšit stávající podkrovní prostory a vybudovat dostatečně účelně využitelnou nástavbu. Stavební projekt našeho architekta výrazně rozšířil obytné kapacity činžovního domu na pražském Smíchově.

›› Technické údaje