Stavby a rekonstrukce bytových domů a bytových jednotek


Reference - Bytové domy

Rekonstrukce a zateplení fasády bytového domu, Praha 11 – Chodov

Rekonstrukce panelového domu na pražském sídlišti Chodov

Bytový panelový dům z dob socialismu, stojící na pražském sídlišti Chodov. Dům prošel rozsáhlou rekonstrukcí a zateplením venkovní fasády. Celá budova tak dostala nečekaně nový svěží nádech.

›› Technické údaje

 


Pasportizace bytových domů typ G57 a zaměření skutečného stavu, Praha 6

Pasportizace činžovních domů

Pasportizace neboli technická inventura stavu bytových panelových domů. Součástí inventury bylo i zaměření skutečného stavu budov.

›› Technické údaje

 


Vstupní portály panelových domů Praha 8 – Bohnice

Rekonstrukce panelových domů

Rekonstrukce vstupních portálů socialistických panelových domů na pražském sídlišti Bohnice. Architektonický návrh a řešení si kladli za cíl omladit umdlené paneláky po technické i estetické stránce.

›› Technické údaje

 


Rekonstrukce domu Milíčova, Praha 3 – Žižkov

Rekonstrukce historického domu na pražském Žižkově

Citlivá rekonstrukce žižkovského činžovního domu. Dům má značnou historickou hodnotu, přistupovali jsme k němu s respektem a úctou vůči původním stavitelům i současným uživatelům.

›› Technické údaje

 


Rekonstrukce a zateplení domu Angolská, Praha 6

Rekonstrukce a zateplení bytového domu

Realizace promyšleného stavebního projektu našeho architekta. Podklady k rekonstrukci klasického socialistického panelového domu. Součástí rekonstrukce bylo také zateplení vnějších stěn budovy. I v panelovém domě můžete žít komfortně.

›› Technické údaje


Výstavba bytových domů Císařka, Praha 5

Výstavba bytových domů na Císařce

Byty Císařka – projekt příjemného bydlení s důrazem na zeleň. Jedná se o rezidenční bydlení, v jistém smyslu prototyp kvalitního bydlení vyššího standardu s moderním vybavením bytů. Považte: Jen pět minut od centra Prahy…

›› Technické údaje

 


Výstavba bytových domů Nová Harfa, Praha 9

Bytové domy Nová Harfa

Architektura a projektování moderních rezidenčních bytů Nová Harfa, těží ze zájmu o čistý architektonický styl. Ten se promítá v uspořádání jednotlivých staveb, uspořádání vnitřního užitného prostoru a do svěží zeleně plánované v exteriéru.

›› Technické údaje


Rekonstrukce a zateplení fasády bytového domu, Praha 6 – Petřiny

Zateplení fasády činžovního domu na pražském sídlišti Větrník

Téměř celá čtvrť Petřiny je jedno velké sídliště. Námi realizovaná rekonstrukce však dokazuje, že ani starší panelový dům nemusí být fádní a nevzhledný. Tepelná izolace zajišťuje dostatečný komfort i v zimním období.

›› Technické údaje

 


Rekonstrukce bytového domu, Rybná, Praha 1

Rekonstrukce bytových pater v historické části Prahy

Rekonstrukce pater bytového domu v historické části Prahy. Realizace architektonického projektu se snažila maximálně respektovat kulturní dědictví. Chtěli jsme jen podtrhnout krásu stavebního slohu, který tu byl dávno před námi.

›› Technické údaje


Rekonstrukce bytového domu, Politických vězňů, Beroun

Přestavba bytového domu v Berouně

Rekonstrukce základů, suterénních částí, teras a přilehlých ploch staršího, ale architektonicky velice zajímavého bytového domu v Berouně. Součástí sanace bylo i odvlhčení.

›› Technické údaje